Actueel weer Hauwert
Laatste update: 2026-05-29 om 18:41 uur
| Temperatuur | 18.4 °C |
| Neerslag | 21.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1024.9 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 20.3 km/u om 15:44 u |
| Minimum temp. | 15.9 °C om 06:00 u |
| Maximum temp. | 27.3 °C om 14:07 u |
| Windchill | 18.4 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 14.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.1 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:49 u |